0

Co to są sole lecznicze

Sól himalajska, sól z Morza Martwego, sól z Morza Czarnego, jak również sól kamienna to surowce wykorzystywane przez doświadczoną ekipę projektującą, jak również montującą groty solne jak również sauny solne, jak również inne obiekty wykonane z soli. O ile prowadzimy hotel, albo uzdrowisko jak również możemy rozszerzyć swoją ofertę, pożądane byłoby zaufać specjalistom zajmującym się grotami solnymi.

Taka inwestycja będzie opłacalna, gdyż aktualnie mnóstwo ludzi korzysta z relaksu jak również regeneracji, jakie gwarantują seanse w solnych jaskiniach. Dlaczego akurat sól? Sól wzmacnia układ odpornościowy, działa również jako naturalny peeling, oczyszcza jak również dezynfekuje organizm. Sól poprawia krążenie, jak również uelastycznia jak również nawilża skórę. Naturalnie nie mówimy tutaj o soli spożywczej, niemniej jednak o specjalnej himalajskiej soli, dostarczanej do grot za pomocą fachowych generatorów. Urządzenia tego typu wytwarzają specjalną solną mgiełkę, dzięki której jest możliwa właściwa inhalacja organizmu.

Groty solne są wyposażane w wygodne fotele dla klientów, w systemy oświetleniowe, jak również nagłośnieniowe. Klimatyczna muzyka, ciekawie ułożone światłowody, jak również inhalacja gwarantują idealną terapię dla ludzi, jakie potrzebują prawdziwego odpoczynku jak również relaksu Salzziegel. Sauny solne to perfekcyjny dodatek dla grot.

W takowych obiektach panuje podwyższona temperatura, jak również średnia wilgotność. Takie warunki gwarantują porządne warunki do tego, aby się właściwie odprężyć. Uzdrowiska, SPA&Wellness – mnóstwo jest obiektów, jakie są aktualnie doposażane w groty solne od wiodących producentów.